Суд відкрив справу про банкрутство ДП "Миколаївський суднобудівний завод"

Все про економіку та фінанси

16.10.2020 Госпсуд Миколаївської області відкрив провадження в справі №915/1097/20 про банкрутство держпідприємства “Миколаївський суднобудівний завод” за ініціативою самого ж заводу в порядку ч. 6 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідна норма передбачає, що боржник зобов`язаний у місячний строк звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі у разі, якщо задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов`язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності), та в інших випадках, передбачених кодексом.

За даними держреєстру, засновником держпідприємства “Миколаївський суднобудівний завод” є держконцерн “Укроборонпром”.

У липні 2019 року повідомлялося, що “Укроборонпром” перерахував як фінансову допомогу 54,8 млн грн держпідприємству «Миколаївський суднобудівний завод» для погашення заборгованості із заробітної плати. Як зазначалося, ще було перераховано 31,7 млн грн для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату, а також податків і зборів, пов’язаних із розрахунком за оплату праці.